امروز: چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود آمار جمعیت

دانلود آمار جمعیت دسته: آمار
بازدید: 6 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 294 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

دانلود آمار جمعیت تحقیق آمار جمعیت مقاله آمار جمعیت آمار جمعیت

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 32 صفحه

مقدمه كیفیت وكمیت جمعیت، عوامل مهم در فرآیند توسعه صنعتی هستند، لذا پیگیری و تجزیه و تحلیل دقیق آماری مربوط به میزان جمعیت، نرخ رشد و طبقه بندی آن بر اساس گروه های سنی ، جنس، تحصیلات و مهارت، حیاتی ترین ابزا برای برنامه ریزان محسوب می شوند.
آمارهای جمعیت به برنامه ریزان امكان می دهد تا توان بالقوه منابع انسانی موجود را برآورد نمایند و با آموزش مناسب، ظرفیتهای جدیدی را برای نیازهای آینده فراهم آورند.
ژاپن از گذشته تا حال: كشور ژاپن در حقیقت از چند جزیره كوچك و بزرگ تشكیل شده در منتهی الیه خاور دور قرار گرفته و با وسعتی كم جمعیتی بالغ بر یكصد و چهل میلیون نفر را در خود جای داده است.
پس از جنگ جهانی اول و شكست آلمان ژاپنیی ها برای صنعتی شدن و تبدیل به یك ابرقدرت منطقه یا تلاش زیادی را مصروف داشتند و با گرفتن دانش فنی از آلمان، و دیگر كشورهای اروپایی به سرعت تبدیل به یك قدرت منطقه ای از لحاظ اقتصادی، نظامی گردید كه به علت سیاست آن دوران تجاوزاتی را به كشورهای همسایه نظیر كره و چین انجام دادند تا اینكه قبل از جنگ جهانی دوم به همراه همكاری تكنولوژیكی با آلمان تبدیل به متحد یكدیگر شده و پس از شروع جنگ جهانی دوم به عنوان یكی از شركای مهم در كنار آلمان – ایتالیا در خاور دور به جنگ با متفقین وارد شدند كه همانطور كه همگان می دانند با انفجار دو بمب اتمی در شهرهای هیروشیما و ناكازاكی ژاپن توسط قوای آمریكایی، ژاپن بلافاصله تسلیم و با پذیرش شكست، تسلیم قراردادهای بی قید و شرط ایالات متحده آمریكا شد.
بلافاصله پس از پایان جنگ و برقراری صلح ژاپنی ها با استفاده از مدیران قوی و ایده های نو در صدد ترمیم ساختار صنعتی – اقتصادی خود برآمدند .
با اعزام كارشناسان، تكنسین ها و سایر اهل فن تحت عنوان كارگران ساده به آمریكا باعث انتقال دانش فنی در اكثر زمینه ها به كشور شده، ضمن اینكه با برنامه ریزی صحیح و خصوصی سازی بجا زمینه رشد، نوآوری و توسعه همه جانبه را در كشور بوجود آوردند.
در واقع با اتكاء به صنعت كپی برداری قوی و گرفتن ایده ها و نظرات سایر كشورها بویژه ایالات متحده و تریمیم، توسعه و بهبود این طرح ها باعث توسعه روزافزون كشور شده كه تا كنون نیز این سیاست را رها نكرده اند.
در حقیقت یكی از اركان توسعه كشور ابتداء، توسعه فرهنكی و بالا بردن سطح فرهنگ مردم در كلیه زمینهدها بوده است و پس از اینكه مردم به لحاظ فرهنگی در سطحی رسدند كه بتوانند توسعه صنعتی – اقتصادی و تبعات آن را درك كنند.
نسبت به انقلاب تكنولوژیكی و صنعتی اقدام شده است، در حقیقت در صورتی كه سطح فرهنگ عمومی چندان بالا نبود اگر اقدام به توسعه صنعتی و انتقال دانش فنی می گردید روش استفاده بهینه توسط سایرین مقدور نبود.
آشنایی با جامعه ژاپن: مردم – جامعه شناسی پیشینه وسایل سنگی كه در سالهای اخیر در ژاپن پیدا شده است به حدود 10 تا 10 تا 30 هزار سال پیش باز می گردد.
تاریخچه قبیله جومون نیز مربوط به هزاره پنجم قبل از میلاد مسیح است.
مردم این قبیله علاوه بر ساخت لوازم سنگی، سفالگری به ماهیگیری، شكار و تهیه غذا هم می پرداختند.
در سده سوم قبل از میلاد مسیح هم تمدن «یایویی» در جنوب ژاپن شكل گرفا و حدود 600 سال عمر كرد.
مردم این قبیله لوازم آهنی و تسل

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود آمار جمعیت , تحقیق آمار جمعیت , مقاله آمار جمعیت , آمار جمعیت

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر